header 01

O společnosti TF International

Jsme česká dynamicky se rozvíjející a flexibilní společnost, která se zaměřuje na krizové řízení tzv. Task Force v oblasti Operations, dále na technickou podporu a rozvoj interních i korporátních procesů nebo projektů v jejich různých fázích. Našim klientům poskytujeme zároveň servis v oblasti inovací, návrhů a vývoje chemických výrobků s privátní značkou klienta nebo jako partner externího vývoje a výzkumu.

Náš team spolupracovníků působí již několik let na evropském a mezinárodním poli. Díky tomu naši lidé mohou nabídnout dlouholeté zkušenosti a znalosti v oblasti senior managementu, nákupu a logistiky, výroby, financí, výzkumu a vývoje či marketingu. Pracujeme v různých oborech automobilového, leteckého, strojírenského či vojenského průmyslu, přepravy osob nebo chemické výroby.

 • Reference

  Lidé z našeho teamu se podíleli na projektech pro řadu významných společností.Výsledkem naší práce je a vždy byl spokojený zákazník, kterému jsme přinesli přidanou hodnotu v podobě úspor, zvýšení indexu konkurence schopnosti, stabilizaci procesů a jejich rozvoje či nové metody a postupy s cílem Back to Basics.

  Našim klientům jsme poskytli řadu inovačních nápadů, které vedly k uvedení nových výrobků na trh pod jejich obchodní značkou.

  modul1
  modul2
  modul3